EBVHO DUYURU

Eskişehir Bilecik Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası tarafından her yıl düzenli olarak yapılan 2. Geleneksel Futbol Turnuvası Eskişehir ve Bilecik İllerinde gece gündüz Halk sağlığı ve Hayvan sağlığı için çalışan Veteriner Hekimlerin kurduğu toplam 9 takım ile gerçekleştirilmiştir.

Ekim ayının yemeği ile başlayan etkinliğimiz ilk açıklamasını Yönetim Kurulumuz adına Oda Başkanımız Erdinç YUVA yapmıştır .

Turnuvanın bir bölümünde de Veteriner Hekimlerin çocuklarının da oynadığı mini bir Çocuk Futbol Turnuvası düzenlenmiştir. Turnuvaya katılımın yoğun olarak gözlendiği ekinlikte çocuklara madalya ve kitap hediye edilmiştir.

Turnuvanın sonunda Başkan Yuva yaptığı konuşmada ‘’ Biliriz ki bu kutlu mesleğimizin evlatlarımız tarafından da ileriki yaşamlarında bile bilinmesi bizleri çok mutlu edecek tir. EBVHO ailesi her geçen gün evlatlarına verdiği değer ile büyümektedir. İki buçuk ay süren etkinliğimizde bizlere en büyük desteği veren EBVHO Futbol Komitesi üyeleri, tüm takım oyuncularımız ve kıymetli ailelerimize çok teşekkür eder saygılarımızı sunarız .’’ dediSaygılarımızla


EBVHO YÖNETİM KURULU