Yönetim KuruluErdinç YUVA

ODA BAŞKANI

1995 yılında İstanbul Selimiye Veteriner Sağlık Meslek Lisesi’nden mezun oldu. 1998 yılında Erciyes Üniversitesi Hayvan Yetiştiriciliği ve Sağlığı bölümünden mezun oldu. 2006 yılında Harran Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden mezun oldu.

Diyarbakır ve Şanlıurfa İl Tarım Müdürlüklerinde uzun yıllar çalışmıştır. Halen Eskişehir Tarım ve Orman Müdürlüğü Hayvan Sağlığı Şube Müdürlüğünde Veteriner Hekim olarak çalışmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.


Naciye İNAN

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

1996 yılında Ankara üniversitesi Veteriner Fakültesinden mezun oldu.1999 yılında kendi kliniğini kurdu halen kendi kliniğinde hizmet vermektedir. 2000-2010 yılları arasında büyük bir market zincirinde gıda kontrol Veteriner Hekimi olarak çalıştı.


Mehmet YURT

GENEL SEKRETER

2009 yılında Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Veteriner Fakültesinden mezun oldu. Sungurlu İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ve Sivrihisar İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünde çalıştı. Halen Eskişehir İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Hayvan Sağlığı Yetiştiriciliği ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğünde çalışmaktadır. Ayrıca Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Zootekni Anabilim Dalında Yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.


Adem MUSLUK

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

2008 yılında Kafkas Üniversitesi Veteriner Fakültesinden mezun oldu.Mezuniyeti sonrası bir ilaç firmasının Erzurum bölge sorumlusu olarak çalıştı. 2009 yılından itibaren kendi kliniğinde mesleğini icra etmektedir. Ayrıca AKÜ Veteriner Fakültesi İç Hastalıkları A.B.D. da yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Evli ve 1 çocuk babasıdır.


Ali Sarı

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

2008 yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesinden mezun oldu. 2012 yılında Pet ve çiftlik hayvanları üzerine hizmet veren Kliniğini kurdu. Aynı zamanda AKÜ Veteriner Fakültesi Doğum ve Jinekoloji Anabilim Dalında yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.


Emrah Çelen

YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ

2005 yılında İstanbul Veteriner Sağlık Meslek Lisesi’nden mezun oldu. 2017 yılında Kafkas Üniversitesi Veteriner Fakültesinden mezun oldu. Ardahan, Kars, Gaziantep İl Tarım Müdürlüklerinde çalışmıştır. Halen Seyitgazi İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünde çalışmaya devam etmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


Serdar SERT

YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ

2004 yılında Uludağ Üniversitesi Veteriner Fakültesinden mezun oldu. 2005-2010 yılları arasında Tekirdağ ve Gökçeada da büyükbaş çiftlik hekimliği yaptı. 2010 yılında itibaren Bilecik İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Hayvan Sağlığı şubesinde veteriner hekim olarak çalıştı. 2020 yılında itibaren Pazaryeri İlçe Tarım ve Orman müdürlüğü görevini yürütmektedir. Evli ve 2 kız babasıdır.


Semih KIDIRKIÇ

YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ

2018 yılında Uludağ Üniversitesi Veteriner Fakültesinden mezun oldu. Mezuniyet sonrasında Eskişehirde bulunan bir klinikte çalışmaya başladı. 2021 yılı sonunda da kendine ait bir kliniği açarak hizmet vermeye başladı.


Hakan KARATAŞ

YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ

2017 yılında Harran Üniversitesi Veteriner Fakültesinden mezun oldu. 2018 yılında Eskişehir'de pet hekimliği üzerine klinigini açarak hizmet vermeye başladı.


Şükrü KARAKAYA

YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ